"Enter"a basıp içeriğe geçin

Radyo Tiyatrosu – Suçluluk Duygusu

Bu yayını paylaş, Bize destek ol. 🙂
0Shares

Suçluluk Duygusu adlı Radyo Tiyatrosu, YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER kategorisinde yayınlanmaktadır.

Musa Aydoğan tarafından yazılmış, bu Radyo Tiyatrosunda Cem, böbreklerinden rahatsız olan sevgilisini böbrek yetmezliğinden kaybetmiştir. Sağlığında ona kendi böbreğini bağışlamadığı için vicdan azabı yaşamaktadır. Böbrek arayan iki hastaya telefon ederek, iki böbreğini de bağışlayacağını söyler. sonra da niyeti intihar etmektir. Durumu fark eden doktor ve hastalar, onun bu niyetini gerçekleştirmesine fırsat vermezler. Bu sırada, böbreğini bağışlamak istediği hastalardan genç bir kız olan Sezen’le Cem arasında. artık bir duygu yakınlığı başlamıştır.

Değerli takipçilerimiz. Organ nakli ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek. Size en yakın organ bağış noktalarını öğrenmek için, Türkiye Organ Nakli Vakfının BURADAKİ sitesine bakabilirsiniz. Aynı zamanda bu sitede organ bağışı ile ilgili ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz istatistikler de sunulmuştur.

YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

Radyo Oyunları ile beraber, farklı birçok konuda Podcastleri dinleyebileceğiniz. TrPodcasts.com sitesine ulaşmak için BURADAKİ bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu yayında, Arkası Yarın, Burak Reis Sergen, Hülya Gülşen, Metin Macun, Musa Aydoğan, Mustafa Şimşek, Nurtekin Odabaşı, Oytun Şanal, Radyo Oyunu, Radyo Temsili, Radyo Tiyatrosu, Radyo Tiyatrosu Podcast, Seda Oksav, Selçuk Yöntem, Türkçe Podcast, Yerli Yapımlar, Zeynep Eronat ve Orga Bağışı, etiketlemeleri yapılmıştır.

RadyoOyunlari.com sitesinde bulunduğunuz, için teşekkürler. Yüzlerce yapımdan oluşan dev arşivimize ulaşmak için BURADAN devam edebilirsiniz.

RADYO OYUNLARI.COM , TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK RADYO TİYATROSU ARŞİVİ.
Bu yayını paylaş, Bize destek ol. 🙂
0Shares