"Enter"a basıp içeriğe geçin

Radyo Tiyatrosu – Baltalı Kuledeki Esrar

Bu yayını paylaş, Bize destek ol. 🙂
0Shares

Baltalı Kuledeki Esrar adlı Radyo Tiyatrosu YERLİ – MACERA – GİZEM kategorisinde yayınlanmaktadır.

Oyunumuzda bir grup çocuk, Ege’deki eski uygarlıklardan birinin kadın hükümdarı olan, Karya Prensesi’nin mumyasının, kopyalama yoluyla canlandırıldığı bir serüvene tanık olurlar. Bütün bu olanların ardındaki sır nedir? Dinleyeceğiniz bu Radyo Tiyatrosu özellikle küçük yaştaki dinleyiciler için hazırlanmıştır. Radyo Tiyatrolarının hayal gücünü geliştirdiği düşünülürse bu yapımı tüm küçüklere tavsiye edebiliriz. Yetişkin yapımları çocuklar için uygun değildir. Ancak çocuklar için hazırlanan yapımların tamamı yetişkinler için uygun, üstelik eğlencelidir. Nede olsa bir zamanlar bizde çocuktuk.

Küçük yaşta çocuklarınız, Kardeşleriniz, Akraba yada tanıdıklarınız varsa, büyük ihtimalle Radyo Tiyatroları hakkında çok fikir sahibi değillerdir. Ancak bu yapımı onlara dinletme imkanınız varsa. onlara hoşlarına gidecek, güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Üstelik bu hediye onların bu yapımlara bakışlarını olumlu etkileyecek sosyal kültür anlayışları gelişecektir. Bu arada bu yapımların görme engelli çocuk ve yetişkinler için önemini de göz ardı etmeyelim lütfen.

YERLİ – MACERA – GİZEM temalı Radyo Tiyatrosu ilginizi çekiyorsa BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

Radyo Oyunları ile beraber, farklı birçok konuda Podcastleri dinleyebileceğiniz. TrPodcasts.com sitesine ulaşmak için BURADAKİ bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu yayında Adviye Öztürk, Arkası Yarın, Ayşe Akınsal, Bülent Türkmen, Çocuk Radyo Tiyatrosu, Çocuk Saati, Erinç Yener, Ersan Edinç, Gizem Gülen, İlgen İldem, İlsen İldem, Melike Funda Kaynak, Nebi Tamyüksel, Nurşen Girginkoç, Okan Şenozan, Osman Nuri Ercan, Oytun Yücel, Radyo Oyunu, Radyo Temsili,  Radyo Tiyatrosu Podcast, Selma Fındıklı, Yerli Yapımlar, Zeynep Sıla Sönmez, etiketlemeleri yapılmıştır.

RadyoOyunlari.com sitesinde bulunduğunuz, için teşekkürler. Yüzlerce yapımdan oluşan dev arşivimize ulaşmak için BURADAN devam edebilirsiniz.

RADYO OYUNLARI.COM , TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK RADYO TİYATROSU ARŞİVİ.
Bu yayını paylaş, Bize destek ol. 🙂
0Shares